Šajdíky.sk

Vila Vintage

Exteriér

Vila Vintage sa nachádza v blízkosti Clubhouse v časti areálu rezidenčných domov. Vedie k nej asfaltová príjazdová cesta, pred vilou je parkovisko pre šesť osobných áut. Pozemok, na ktorom je vilka postavená, má rozlohu 640 m2. Hlavný vstup je orientovaný do ulice; záhrada s terasou, rovnako aj obytná časť je otočená smerom k lesu a poskytuje tak maximálne súkromie. Slnko v záhrade si môžete vychutnávať od skorých popoludňajších hodín až do jeho západu.

Dom je postavený vo vidieckom štýle, architektúra je typická pre Záhorie a okolie. Dôraz je kladený na výber kvalitných, tradičných a najmä prírodných materiálov. Západná fasáda vily je zaujímavá preskleným štítom, ktorý privádza množstvo prirodzeného svetla do dennej zóny domu. K exteriérovému vybaveniu patrí veľký, masívny stôl s desiatimi stoličkami. Posedenie je ukryté pod drevenou pergolou. Samozrejmosťou je prenosný gril na drevené uhlie.

Interiér

Dominantou dispozície Vily Vintage je veľká centrálna spoločenská časť, ktorá slúži pre všetkých ubytovaných hostí. Obývacia izba s jedálňou sa pýši veľkou svetlou výškou priestoru – je otvorená cez dve podlažia a priamo prepojená s ostrovnou kuchyňou. Denná obytná zóna tvorí srdce celého domu, je umiestnená priamo oproti hlavnému vstupu a je z nej prístupná terasa a záhrada na príjemné vonkajšie posedenie. Kontakt s okolím a presvetlenie celého priestoru zabezpečujú veľkoryso riešené presklené plochy. Za menej priaznivého počasia si môžete vychutnať relax pri vnútornom krbe.

Vo vilke sa nachádza celkovo päť spální. Tri sú umiestnené naľavo a jedna napravo od hlavného vstupu, sú prístupné cez vstupnú halu a zo samostatných chodieb. Jedna spálňa je určená pre jednu osobu a je orientovaná smerom do ulice. Ďalšie dve sú pre dve osoby, majú manželskú posteľ a francúzske okná vedúce priamo do záhrady. K týmto trom spálňam prislúchajú dve kúpeľne, ktoré sú prístupné cez chodbu. V oboch sa nachádza WC, sprchový kút a umývadlo. Hosťom sú k dispozícii uteráky aj sušiče vlasov. Štvrtá spálňa s manželskou posteľou je pre dve osoby a má tiež východ priamo do záhrady. Disponuje vlastnou kúpeľňou s vaňou, WC a umývadlom a je prístupná cez chodbu. Na druhom podlaží je piata spálňa prístupná po interiérových schodoch priamo z obývacej izby. Táto spálňa je určená pre troch hostí s jednou manželskou posteľou a jedným samostatným rozťahovacím lôžkom. Priamo zo spálne je k dispozícií kúpeľňa s WC, umývadlom a vaňou (en suite). Všetky spálne sú vybavené dostatočným úložným priestorom a každá má tiež k dispozícii TV prijímač s rozšíreným balíkom programov.

V dome je Wi-Fi pripojenie na internet.

Chcem si rezervovať pobyt