Šajdíky.sk

Vila Scandinavia

Exteriér

Vila Scandinavia sa nachádza v blízkosti Clubhouse v časti areálu rezidenčných domov. Vedie k nej asfaltová príjazdová cesta, pred vilou je parkovisko pre šesť osobných áut. Pozemok, na ktorom je vilka postavená, má rozlohu 640 m2. Hlavný vstup je orientovaný do ulice; záhrada s terasou, rovnako aj obytná časť je otočená smerom k lesu a poskytuje tak maximálne súkromie. Slnko v záhrade si môžete vychutnávať od skorých popoludňajších hodín až do jeho západu.

Dom je postavený vo vidieckom štýle, architektúra je typická pre Záhorie a okolie. Dôraz je kladený na výber kvalitných, tradičných a najmä prírodných materiálov. Západná fasáda vily je zaujímavá preskleným štítom, ktorý privádza množstvo prirodzeného svetla do dennej zóny domu. K exteriérovému vybaveniu patrí veľký, masívny stôl s desiatimi stoličkami. Posedenie je ukryté pod drevenou pergolou. Samozrejmosťou je prenosný gril na drevené uhlie.

Interiér

Dominantou dispozície Vily Scandinavia je veľká centrálna spoločenská časť, ktorá slúži pre všetkých ubytovaných hostí. Obývacia izba s jedálňou sa pýši veľkou svetlou výškou priestoru – je otvorená cez dve podlažia a priamo prepojená s ostrovnou kuchyňou. Denná obytná zóna tvorí srdce celého domu, je umiestnená priamo oproti hlavnému vstupu a je z nej prístupná terasa a záhrada na príjemné vonkajšie posedenie. Kontakt s okolím a presvetlenie celého priestoru zabezpečujú veľkoryso riešené presklené plochy. Za menej priaznivého počasia si môžete vychutnať relax pri vnútornom krbe.
Vo vilke sa nachádzajú celkovo štyri spálne. Tri spálne sú na prízemí, jedna je v podkroví vilky. Spálne sú prístupné cez vstupnú halu zo samostatných chodieb, ktoré ústia do centrálnej časti domu z ľavej a pravej strany. Podkrovná spálňa je prístupná z centrálnej časti po schodoch. Spálne na prízemí sú presvetlené francúzskymi oknami, cez ktoré sa dá vsúpiť priamo do záhrady. Raňajšie vtsávanie pri otvorenom okne má vo vilke neopakovateľné čaro. Ku každej spálni prislúcha vlastná kúpeľňa. Kúpeľne sú prístupné cez chodbu. Spálňa v podkroví má kúpeľňu en-suite. Jedna spáľňa je vzbavená manželskou posteľou, dalšie spálne majú dvojlôžko zo samostatných postelí. Podkovná spálňa má naviac samostatné rozťahovacie lôžko, ktoré pravdepodobne ocenia najmä rodiny s deťmi.
V dome je aj odkladacia miestnosť, ktorá slúži hlavne na odkladanie (nielen) golfového vybavenia. V technickej miestnosti sa okrem iného nachádza aj práčka a sušička, spolu so žehličkou a žehliacou doskou. Pokiaľ by bolo treba, hostia môžu využiť aj tieto facility.
Wi-Fi signál sa nachádza v celom priestore vilky, televízia je v každej spálni a aj v centrálnej miestnosti.

Chcem si rezervovať pobyt