Šajdíky.sk

Vila Mediterana

Vila Mediterana zložená z dvoch podkrovných apartmánov má celkovú rozlohu až 210 m2. Každý z apartmánov má samostatnú kuchynku a okrem spoločného vchodu má jeden z nich aj samostatný vstup. Dispozičné riešenie je takmer identické s vilkami, na prízemí je však jedna izba s kúpeľňou en suite. Prenajať si môžete buď samostatné apartmány alebo rovno celú vilu. Zažite dokonalý oddych, ktorý môžete zavŕšiť rekreáciou na golfovom ihrisku.

 

Exteriér

Navonok sa Vila Mediterana s dvoma apartmánmi nelíši od ostatných. Je postavená v rovnakom modernom štýle za použitia rozličných materiálov. Spolu s dvomi vilkami tak tvorí nadčasový rekreačný komplex, v ktorom radi strávite svoj voľný čas.

Interiér

Dva podkrovné apartmány so samostatnými kuchyňami – to je apartmánový dom s rozlohou až 210 m2. Do domu sa vstupuje hlavným vchodom, no jeden z apartmánov disponuje aj vlastným vstupom. Apartmánový dom ponúka rovnaké dispozičné riešenia ako vilky, na prízemí je izba s kúpeľňou. Strávte príjemné chvíle v jednom z apartmánov alebo si rovno zarezervujte celý apartmánový dom pre dokonalé súkromie.

Chcem si rezervovať pobyt