Šajdíky.sk

Ubytovanie

Máme pre vás na prenájom tri samostatne stojace vilky v rezidenčnej časti areálu. Sú situované na susediacich pozemkoch s orientačnou spoločnou rozlohou 2 000 m2. Každá vilka má k dispozícii vlastné parkovanie a wifi pripojenie na internet. Vilky majú vidiecky charakter s pravou dovolenkovou atmosféru. Po príjemnom dni strávenom na golfovom ihrisku si môžete vychutnať západ slnka na vonkajšej terase a záhrade s upraveným trávnikom. V horúcich letných dňoch sa môžete osviežiť v neďalekom jazere s piesočnou plážou, ktoré je prístupné výhradne rezidentom a návštevníkom Penati Golf Resort.

Ak sa chystáte usporiadať firemný golfový turnaj a potrebujete ubytovanie pre viac ľudí na jednom mieste, vilky sú Vám k dispozícii s celkovou spoločnou kapacitou až 31 hostí. Užite si spoločnú večernú grilovačku na záhrade alebo spoločne navštívte reštauráciu Al trivio nachádzajúcu sa priamo v Clubhouse.


Vila Vintage
Luxusná, no zároveň útulná vilka s rozlohou 180 m2 ponúkne všetko pre váš dokonalý relax. Spoločenská časť v centrálnej oblasti slúži ako spojenie medzi modernou kuchyňou s veľkou terasou a exkluzívnymi ubytovacími priestormi. Izby sú veľké a svetlé vďaka využitiu veľkých presklených plôch. Dvojposchodová vilka sľubuje maximálne súkromie, samozrejmosťou je internetové pripojenie a televízia. Každá spálňa má tiež samostatnú kúpeľňu.
Zistiť viac o vile Vintage


IMG_6195

Vila Scandinavia
Exkluzívna dvojposchodová vilka s rozlohou 180m2 poskytuje prvotriedne súkromie a komfort. Veľká centrálna časť, po ktorej bokoch sú obytné priestory, je spojená s kuchyňou a vonkajšou terasou. Vybavenie izieb je moderné a izby sú svetlé vďaka veľkorysému využitiu presklených plôch. Voľný čas môžete tráviť sledovaním televízie, surfovaním na webe, no najmä prechádzkami a oddychom v prírode.

br

Zistiť viac o vile Scandinavia


IMG_2814

Vila Mediterana
Vila zložená z dvoch podkrovných apartmánov má celkovú rozlohu až 210 m2. Každý z apartmánov má samostatnú kuchynku a okrem spoločného vchodu má jeden z nich aj samostatný vstup. Dispozičné riešenie je takmer identické s vilkami, na prízemí je však jedna izba s kúpeľňou en suite. Prenajať si môžete buď samostatné apartmány alebo rovno celú vilu. Zažite dokonalý oddych, ktorý môžete zavŕšiť rekreáciou na golfovom ihrisku.

br

Zistiť viac o vile Mediterana