Šajdíky.sk

Služby

a) Golfový rezort Penati poskytuje obyvateľom viliek tieto služby:

Golfový tréner – Či už potrebujete spätnú väzbu od golfového profesionála, alebo ste úplný golfový laik, odborný tréner z golfového rezortu Penati je tu pre vás.

Golfová akadémia – Skvalitnite svoju golfovú úroveň vstupom do golfovej akadémie Penati Golf Resorts. Profesionálni tréneri praktizujúci osvedčené tréningové metódy PGA trénerov vám pomôžu vylepšiť váš švih.

Jazero v rezorte – Priame spojenie s prírodou ponúka jazero priamo v golfovom rezorte Penami. Požičajte si čln alebo vodný bicykel a užívajte si relax v lone prírody.

Ihrisko s plážovým volejbalom – Pre aktívny oddych je v rezorte Penami k dispozícií ihrisko s plážovým volejbalom. Športové potreby zabezpečí rezort, vy si budete len užívať váš aktívny životný štýl.

Detské ihrisko – Súčasťou rezortu je aj detské ihrisko, kde si prídu na svoje tie najmenšie, no i väčšie deti. Pre vaše ratolesti môžu byť atraktívne aj víkendové animačné programy.

 

golf

b) Doplnkové služby:

Preprava do vilky – Presun z a do vilky z neďalekého Clubhouse Penati Golf Resorts sa realizuje pomocou kyvadlovej dopravy. Takzvaný shuttle bus vás bezpečne dopraví na miesto vášho ubytovania v akomkoľvek čase, dopravu je však potrebné si vopred zarezervovať v Clubhouse.

Raňajky/obed/večera do domu – Raňajky do postele z neďalekej reštaurácie Clubhouse budú odteraz jediným spôsobom, akým budete chcieť začať svoj deň. Objednať si tiež môžete donášku akéhokoľvek jedla z aktuálnej ponuky reštaurácie, a to aj na konkrétny čas. Donášku jedla si jednoducho vopred objednáte priamo v reštaurácii Al Trivio v rezorte (http://bencikculinary.sk/restauracie/)

Masérka Smrdáky – Využite služby vychytenej masérky v neďalekých Smrdákoch, po ktorých sa budete cítiť ako znovuzrodený. Masérku (meno) môžete kontaktovať priamo na telefónnom čísle (kontakt).

Jazda na koni – Ak ste milovníkom koní, určite využijete prítomnosť jazdeckého areálu blízkom okolí. Jazdecký klub Count of Tuscany, Jazdecké agroturistické centrum Kopčany a žrebčín v Holíči alebo Čáčove majú pre vás dvere otvorené.

Hobby jazda na koni  Pony club jazda na koni  Jazda na koni - tréningová centrála

Upratovanie – Doplnkovou službou, ktorú v rámci vášho pobytu v Šajdíkoch môžete využiť, je upratovanie. Vyberte sa na výlet do prírody a po návrate bude vilka či apartmán v dokonalom stave. V prípade záujmu si upratovaciu službu objednajte v Clubhouse.