Šajdíky.sk

Contact Us

Step 1 of 4 - Select accommodation

25%

ABOUT US

About us

The first golf resort offering two 18-holes golf courses with beautiful pine woods, sand dunes, peace and relax in the western Slovakia. You can enjoy all of this in the luxurious Penati Golf Resort which is situated close to town of Senica and a village Sajdikove Humence. You could spend a day, a weekend or stay longer to explore all there is to offer.

We offer three detached villas for your accommodation, which are situated in the residential part of the golf resort. They are situated on a private property reaching 2000 square meters. Villas are characterized by country style and a true holiday atmosphere. After a game on the golf course you can enjoy the sunset on the terrace surrounded by yet another well-kept lawn. When the outside temperature is high a near-by lake offers refreshment. The sandy beach is accessible only to the residents and guests of the Penati Golf Resort. Each villa has its own parking place and a wireless connection to the internet.

If you plan to organize a company event and you need an accommodation for a larger group, the villas are at your disposal with the joint capacity of hosting up to 31 people. Throw a grill party or ask the Al Trivio clubhouse restaurant for a fine dining experience either at your place or in the clubhouse premises.

Why Sajdikove Humence?

Why Sajdikove Humence?

This place offers a well spent time in luxurious villas with a proximity of nature and a golf course. Fresh air with the nice smell of pines, a lake within walking distance and picturesque surroundings can create an exceptional atmosphere even on the most ordinary day. Relax your body and mind by biking in the nature, on the golf resort or just enjoy the privacy of your current home.

Villas

Villas

There are two exceptional 180 sq. meters villas and one 210 sq. meters apartment house to offer. Both interior and exterior is refurbished with modernity and exclusivity. Hot summer days can be enjoyed at the near-by lake or on the terrace which is connected to the kitchen. On colder days you can warm up by the fireplace. The villas can be rented together to provide an accommodation for up to 31 people. This is useful for company tournaments or events.

Surroundings

Surroundings

Sajdikove Humence surroundings are truly unique. Untouched nature is subtly combined with a modern golf course. Most popular activities include riding a bike or enjoying lazy afternoons at the lake where you can rent a small water wheel boat for free. There is even a forest nursery near-by. Savor the feeling of harmony with nature, breathe the fresh air and return back to reality relaxed.

" František Mala"

Vila, v ktorej sme bývali, bola veľmi priestranná, toľko priestoru sme s manželkou ani nevedeli využiť. Chválime veľkú záhradu, v ktorej sa dalo v súkromí opaľovať, aj wifi v dome. Skvelá je tiež možnosť prevozu z vily priamo na green. Ako aktívny golfista som rád, že lokalita Šajdíkové Humence si získava nových priaznivcov.

" Hans Zimmer"

Komplex Šajdíky úplne splnil moje očakávania. Pozitívne ma prekvapilo, že vilky vyzerali inak ako veľké luxusné hotely, pôsobia veľmi štýlovo. Miestni nám vysvetlili, že to je typická záhorácka architektúra. Páči sa mi, že sa majitelia Šajdíkov snažia udržiavať tradície.

Kalendár podujatí

OTVORENIE SEZÓNY

Dovoľujeme si Vám s potešením oznámiť, že brány Penati Golf Resort-u sa otvoria v utorok 2.3.2016 o 09:00. Členovia klubu aj návštevníci budú môcť zatiaľ hrať len ihrisko Nicklaus Design Legend Course (letné gríny). Naše druhé ihrisko Heritage Course otvoríme hneď ako to poveternostné podmienky umožnia. Sledujte prosím informácie na našej webstránke alebo sa informujte priamo na našej recepcii. Od utorka 22.3. 2016 sú pre hráčov k dispozícii aj cvičiská s výnimkou trávnatých odpalísk na cvičnej lúke a otvárame aj prevádzku klubových priestorov s obľúbenou reštauráciou Al Trivio on Green zo siete BENCIK CULINARY GROUP, ktorá pre Vás pripravila nový jedálny lístok „Á la carte”. A pri našej klubovej reštaurácii sa ešte na chvíľočku pristavíme. Radi by sme Vám oznámili, že šéf kuchár reštaurácie Al Trivio on Green TOMÁŠ TÁBORSKÝ sa aktuálne zaradil medzi TOP 3 najlepších kuchárov na Slovensku podľa výsledkov súťaže MAJSTER KUCHÁR, ktorá sa koná každoročne pod záštitou Slovenského Zväzu kuchárov a cukrárov.

SAVE THE DATE

Do pozornosti by sme Vám radi dali najvýznamnejšie podujatia Penati Golf Clubu, ktoré sú populárne v radoch našich členov ako aj nečlenov. Z dôvodu vysokého záujmu Vám odporúčame prihlásiť sa na vytipované podujatia prostredníctvom servera SKGA už na začiatku sezóny.

PENATI VINTAGE CUP (9. 4. 2016)

otvárací klubový TEXAS dvojíc s RETRO príchuťou
9.4.2016 www.skga.sk

PENATI PRO-AM CLASSIC (4. – 5. 6. 2016)

zahrajte si Vaše obľúbené ihriská spolu s profesionálmi 4.-5.6.2016 reception@penatigolfresort.sk

MAJSTROVSTVÁ PENATI GOLF CLUBU NA RANY (27. – 28. 8. 2016)

klubová najvyššia súťaž o majstra klubu na rany 27. – 28. 8. 2016 www.skga.sk

POHÁR PREZÍDIA PENATI GOLF CLUBU (22. 10. 2016)

prestížne, koncoročné klubové podujatie, ktoré si nesmiete nechať ujsť 22. 10. 2016 www.skga.sk

NOVÝ HCP SYSTÉM EGA

Od 1.1.2016 vstúpil do platnosti nový hendikepový systém Európskej golfovej asociácie /EGA/. Národné golfové asociácie ako hlavné HCP autority majú právo upraviť určité body podľa svojich odporučení. Prezídium SKGA na základe doporučenia Športovo-technickej komisie SKGA schválilo nasledovné zmeny, ktoré by mohli prispieť k zvýšenému záujmu golfovej verejnosti na turnajových aktivitách klubov:

– hranica, kedy nedochádza k zhoršovaniu HCP sa posunula na úroveň 18,5

– pri turnajoch len na 9 jamiek je možné upraviť HCP až po hodnotu 26,5

– mimo súťažné výsledky umožnia zlepšiť hráčov HCP na hodnotu 18,5 za podmienky, že hráčov zapisovateľ musí mať HCP nižší ako 18,4

– ruší sa status “neaktívny HCP” /podmienka odohratia 4 turnajov počas kalendárneho roku/, hráči tak budú môcť odohrať turnaje bez obmedzení

– procedúra CBA /posun ochrannej zóny stableford bodov smerom nadol/nahor v závislosti od všeobecných podmienok na ihrisku a výsledkov súťažiacich/ sa uplatní len pre HCP kategórie do 18,4

Informácie nájdete aj na serveri SKGA